Jäsenkasvattajat

Voit kääntyä kenen tahansa kasvattajan puoleen halutessasi lisätietoja rodusta.

 

Muutokset tämän sivun tietoihin osoitteella: nettisivut.ett@gmail.com

Bonwild

Sari Laitinen

Kajaani

Email: sari@bonwild.com

Puh:  044 750 4002

www.bonwild.com

Bothniensis

Tea Seitamaa

Keminmaa

Email: seitamaa@gmail.com

Puh:  040 583 1420

Dowithstyle's

Maiju Hautamaa

Pirkkala

Email: dowithstyles@gmail.com

Puh:  045 128 8608

www.dowithstyles.blogi.net

Flame Ear's

Jaana Immonen-Sillantie

Laitila

Email: kennel.flame.ears@gmail.com

www.kennelflameears.fi/

Fortuna Minor's

Juuli Nilsson

Espoo

Email: juuli.nilsson@gmail.com

www.fortunam.weebly.com/

Great Bernina's

Anne-Mari Suoniemi

Rovaniemi

Email: annemari.suoniemi@gmail.com

Puh:  040 050 5124
 

www.greatberninas.blogspot.com

Isamelin

Marja-Leena Pentikäinen

Kangasala

Email: marjapen@hotmail.com

Puh:  045 859 6333

www.facebook.com/Isamelin/

Jadinella's

Jennina Iivonen

Tampere

Email: jennina.iivonen@gmail.com

Puh:  050 919 7502

www.facebook.com/Jadinellas

Maraca

Marjo Ikonen

Lahti

Email: marjo.ikonen@pp.phnet.fi

Puh:  045 128 8608

Nita's

Tuija Parkkali

Panelia

Email: nitas.kennel@gmail.com

Puh:  0400 667636

Sinkon

Merja Pohjavirta

Loimaa

Email: memmi@netti.fi   

Puh:  050 5417 954

Nature Nobles

Saija Aksovaara
Rovaniemi


Email: aksovaara@icloud.com

Puh:  040 534 4504

Nox Minor's

Elina Sivula

Kokkola

Email: elina.sivula@kennelnoxminors.com

Puh:  050 363 0266

www.kennelnoxminors.com

Stonemedow's

Tiina Kiviniitty

Vaskio

Email: caputane@gmail.com
Puh:
  040 533 8945

www.kennelstonemeadows.fi/

Sunbean

Leena Reponen
Vilppula


Email: leena.hertell@windowslive.com

Puh:  0400 815 612

www.facebook.com/Sunbeans-kennel

Rose Hunter's

Sari Harjunen

Kuikka

Email: rosehunters@gmail.com

Puh:  040 203 1450

Partasuun

Raija Österman

Laitila

Email: partasuun@lailanet.fi

Puh:  040 845 0726

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now